Prestiżowa lokalizacja

Pasaż Pod Błękitnym Słońcem znajduje się na wrocławskim rynku, położonym w ścisłym centrum miasta. Zabytkowy budynek o empirowej fasadzie liczy siedem kondygnacji, a swoją historią sięga XVIII wieku. Obecnie w pasażu mieszczą się nastrojowe kawiarnie i restauracje, ekskluzywne butiki oraz stylowe powierzchnie biurowe.

W sercu Starego Miasta

Stacja kolejowa Tramwaj Autobus Lotnisko Rynek

Plany pięter i najemcy

ul. Kielbasnicza

Rynek

Powierzchnia całkowita: 610,73 m2

Historia

XIII w.

W tym czasie nikt jeszcze nie wiedział, że ruchliwy średniowieczny plac targowy, stanowiący centrum rodzącego się Wrocławia, stanie się jednym z największych staromiejskich rynków w Europie. Wokół placu handlowego wyrastały pierwsze budynki, m.in. ten, na którego fundamentach powstanie Kamienica Pod Błękitnym Słońcem.

Jakość przede wszystkim

Crownway Investments jest holdingiem zajmującym się inwestycjami w sektorze nieruchomości i prywatnych inwestycji: hotele, obiekty biurowe i handlowe, a także w branżę składowania odpadów, uzdatniania wody, systemy zabezpieczeń i usługi finansowe. Ponadto Crownway realizuje komercyjne projekty deweloperskie w Irlandii, Polsce, Francji i Wielkiej Brytanii, dodając wartość poprzez rozwój i zmianę strategii inwestycyjnej. Firma celuje w długoterminowy wzrost wartości kapitału oraz generowanie dochodu z silnym naciskiem na utrzymanie płynności aktywów i ryzyko. Dalsze informacje znajdują się na stronie www.crownway.ie.


Poniżej zaprezentowano kilka przykładowych inwestycji.

Wrocław 101, Wrocław

Wrocław101 to najwyższej klasy biurowiec usytuowany na odnowionym niedawno placu przy dworcu Wrocław Główny. Gwarantuje on najemcom wyjątkową jakość wykonania, funkcjonalność oraz znakomitą sieć komunikacyjną.

Dowiedz się więcej:

www.wroclaw101.pl

Bord Gais Theatre, Dublin

The Westbury Hotel, Dublin

124-127 St Stephen’s Green, Dublin

The Kensington Hotel, London